Tramex CMEX5 Hand Held Pin Probe HH14TP30-B
1 in stock
Description
Hand held probe for the CMEX5, MEX5
Hand Held Electrode (with cable and 5/8″ (30mm) pins)
Reviews
There are no reviews yet.
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Roberts gt2000 Bumper pad 2″
Tramex Accessory box for cme5 and cmex5 AP-CM
R1 Insert 56cm (Each) notch depth 3mm for upright trowel
R1 Insert 56cm (Each) notch depth 3mm for upright trowel £2.99 ex. VAT£2.99 inc. VAT
B2 Blade inserts 28cm Pk10
Spare pins pk6 for Leveller 4680K
Spotnails Concrete / Masonry Nails 20mm Box 3000
Spotnails Concrete / Masonry Nails 20mm Box 3000 £29.60 ex. VAT£29.60 inc. VAT
TDS Grinding PG280 110v used
Napping scissors
Wolff 9″ Nylon Roller #0168936
Itools Pull Bar 55cm with crowbar
H class Wet and Dry Filters set 2
Pajarito Scriber Pins
Eye Witness Knife
Machine tool Repair Service
Roberts GT PowerLok Stretcher
TDS Vacuum 240v H class
Husqvarna 230v DE110
Husqvarna S11 Dust Fleece filter bag PK5
Addex DB500 Front Filter G4
Roberts gt2000 Bumper pad 2″
B2 Blade inserts 28cm Pk10